BİZ KİMİZ ?

 1978'den GÜNÜMÜZE


KURUMSAL

 Birlik Alüminyum ,1978 yılında Trabzon’da kurulmuştur. Sunduğumuz uygulamalar: alüminyum doğrama , alüminyum korkuluk sistemleri, cam balkon, camoda pvc doğrama ve pvc malzemeleri üzerine uygulama ve satış yapmaktadır.. Trabzon ve Rize başta olmak üzere Karadeniz bölgesine hizmet sunmaktadır. Birlik Alüminyum, her zaman üretimde kaliteyi ve maksimum müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve bunun için uygulamalarında kaliteli ürün çeşitliliği, profesyonel işçiliğe önem vermektedir.

MİSYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda her türlü yenilikçi ürün ve hizmeti sunmak, müşterilerimizin beklentilerini doğru şekilde ve zamanında karşılamak ve ayrıca takım ruhu ile hareket etmektir.

VİZYONUMUZ

Birlik Alüminyum olarak ,Müşteri memnuniyetini, sektöründe sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine "VİZYON" edinmiştir.